06/25/2018 - دوشنبه 4 تير 1397
  

سخن روز

رسول اکرم (ص): "جویاى دانش ، جویاى رحمت است . جوینده دانش رکن اسلام است و پاداشش با پیامبران داده می ‏شود."   //    امام علی (ع) : "پیروزی در دوراندیشی، و دوراندیشی در بکارگیری صحیح اندیشه، و اندیشه صحیح به رازداری است."  

 

اطلاعیه

controls_prev
controls_toggle
controls_next
info_toggle
playlist_toggle
a

اهم اخبار

دوره آموزشی هئیت مدیره بانوان آغاز شد

مدیرکل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران از آغاز دوره آموزشی هئیت مدیره بانوان برای 45 نفر از بانوان شاغل در شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران سید مرتضی میرپور با اعلام این خبر گفت: به منظور توانمند سازی بانوان شاغل در حوزه های مختلف شهرداری تهران جهت عضویت در هیئت های مدیره ، دوره آموزشی مربوطه در مرکز رشد و یادگیری این اداره کل آغاز شد.

مدیرکل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران با اشاره به اینکه این دوره آموزشی در 6 سرفصل به مدت 6 ماه برگزار می گردد گفت: 45 نفر ازبانوان شرکت کننده در این دوره آموزشی شرکت کرده اند.

وی خاطرنشان کرد : در اولین جلسه این دوره آموزشی شرکت کنندگان  با موضوعات تفکر سیستمی،تعریف سیستمی مسئله و حل مسائل سیستمی و سیر تکوین مکاتب مدیریتی آشنا خواهند شدند.

بازدید معاون توسعه منابع انسانی از اداره کل برنامه ریزی و آموزش

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران ضمن بازدید از اداره کل برنامه ریزی و آموزش و دیدار با همکاران این اداره در جلسه ای با حضور معاونین و روسای ادارات  شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران سید مرتضی میرپور با اعلام این خبر گفت: در جلسه ای با حضور معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران  برنامه های آموزشی و توسعه ایی طراحی شده مورد بررسی قرار گرفت و ضمن ارزیابی مثبت اقدامات انجام گرفته، ارتقاء روند برنامه های آموزشی تاکید شد.

وی با اشاره به برگزاری آیین  افتتاح دوره های آموزشی تخصصی "" هیات مدیره بانوان" و "اقتصاد شهری با رویکرد جذب منابع سرمایه" گفت: عملکرد سامانه جامع آموزش امکان هر چه بهتر برنامه ریزی به منظور برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و موثر را فراهم می‌سازد.

مدیر کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران همچنین فعالیت های حوزه برنامه ریزی این اداره کل از جمله تدوین سند برنامه ریزی عملیاتی مناطق 22 گانه، بهره برداری از سامانه جامع آماری و تشکیل کمیته معماری سازمانی در راستای سامانه جامع منابع انسانی را از فعالیت‌های راهبردی این اداره کل دانست.

لازم به اشاره است معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با حضور در محل کار همکاران این اداره ضمن گفتگو صمیمانه و نزدیک نقطه نظرات آنان را دریافت کرد.

کارگروه های تخصصی نیاز سنجی آموزشی

کارگروه های تخصصی نیاز سنجی آموزشی در شهرداری تهران با هدف شناسایی و احصاء نیازهای آموزشی مشاغل، در اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران، سید مرتضی میرپور مدیر کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: یکی از اهداف و برنامه های این اداره کل در سال 1397 شناسایی و احصاء دوره های آموزشی مشاغل شهرداری تهران بر اساس مدل استاندارد های مهارت و استانداردهای آموزشی است.

 وی افزود: شناسنامه آموزشی مشاغل با توجه به تجزیه و تحلیل وظایف شغلی و شایستگی های مورد نیاز تصدی شغلی تکمیل می شود.  

سید مرتضی میرپور با اشاره به اینکه تا پایان تیرماه سال جاری شناسنامه آموزشی مشاغل شهرداری تهران تهیه و تدوین می گردد خاطرنشان کرد : با توجه به ماموریت های شهرداری تهران، کارگروه های تخصصی نیازسنجی آموزشی با مشارکت مناطق 22 گانه و جمعی از خبرگان شهرداری تهران تشکیل می گردد.

آغاز ثبت نام شرکت در دوره آموزشی حوزه سرمایه های انسانی


دارا بودن شرایط حداقل مدرک تحصیلی مورد پذیرش کارشناسی و بالاتر، دارا بودن حداقل يك سال سابقه كار در شهرداری تهران و رشته های تحصيلي مرتبطشامل زیر مجموعه مدیریت ،زیر مجموعه علوم اجتماعی ،زیر مجموعه علوم تربیتی ،زیر مجموعه روانشناسی وزیرمجموعه مهندسی صنایع الزامیست.....

اخبارمعرفی مدیرکل
سید مرتضی میرپور

رزومه مدیر ارتباط با مدیر

مناسبت ها

 

 

رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلّم فرمودند: 
سُمِّی شَوَّالاً لأِنَّ فِیهِ شَالَت ذُنُوبُ المُومِنِینَ أی اِرتَفَعَت

شوّال را از این جهت شوّال نامیدند که در آن ماه، گناهان مومنان مرتفع و برداشته می‌شود (المراقبات. ص. ۳۶۲)اوقات شرعی

امروز : 4/4/1397 (هـ.ش)برابر با 10 شوال 1439 (هـ.ق)
اذان صبح 04:00:47
طلوع آفتاب 05:49:41
اذان ظهر 13:06:56
غروب آفتاب 20:24:07
اذان مغرب 20:44:08
نیمه شب شرعی 00:12:08

طول = 51/41 و عرض =35/7

پیام آموزشی

انتخاب رنگ:
اندازه فونت:
پترن زمینه: